۳ نکته مهم در انتخاب کلاه و تیشرت تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی
به این نوشته امتیاز دهید.

امروزه با وجود پیشرفت های حاصل شده در صنعت تبلیغات هنوز از کلاه و تیشرت تبلیغاتی به عنوان یکی از موثرترین موارد یاد میشود. در ادامه ۳ نکته را که باید در انتخاب کلاه و تیشرت تبلیغاتی در نظر گرفت بررسی می کنیم.

  • کیفیت : اشتباهی که بسیاری از شرکت ها به علت کمبود بودجه به آن دچار میشوند انتخاب هدیه تبلیغاتی ارزان و بی کیفیت است.
    یک تیشرت با لوگوی شما نمودی از کسب و کار شما می باشد و چه بسا کیفیت این تیشرت به کیفیت کسب و کار شما تعمیم داده شود. قطعاً تیشرت باکیفیت پیامی با مضمون کیفیت بالای محصولات و خدمات شما به مشتری القاء خواهد کرد.
    درست است که افراد از دریافت هدیه تبلیغاتی خرسند می شوند منتها به همان اندازه هم از دریافت هدیه ای که دارای استاندارد های کیفی مطلوب نیست ناامید میگردند! در این زمان نه تنها مصرف کننده از داشتن یک هدیه مناسب محرم شده است بلکه پیامی هم که قرار بوده به واسطه ی این هدیه تبلیغ شود از دست رفته است. به بیان دیگر اگر مصرف کننده ، کیفیت تیشرت تبلیغاتی را دوست نداشته باشد آن را به تن نخواهد کرد و در نتیجه تبلیغی هم انجام نخواهد شد.توجه داشته باشید تی شرت با کیفیت تر عمر طولانی تری خواهد داشت و درنتیجه پیام تبلیغاتی شما بیشتر دیده خواهد شد.
  • رنگ : انتخاب رنگ مناسب قدم بعدی می باشد. دو سوال در ضمینه مطرح می باشد: آیا رنگ انتخابی من ، با رنگ کسب و کار و یا لوگوی شرکت من هم خوانی دارد و پیام مناسب را انتقال می دهد؟ و سوال بعدی: آیا رنگ انتخابی من مناسب مصرف کننده می باشد یا خیر. مسلماً جنسیت ، گروه سنی و طبقه اجتماعی و فرهنگی مواردی هستند که باید آنها در مد نظر قرار داد.
  • طرح تی شرت: در مورد طرح تیشرت و محل قرار گرفتن تبلیغات باید نهایت دقت بکار رود. اگر قرار است که تیشرت یک هدیه تبلیغاتی باشد نباید لوگوی بزرگ و آزار دهنده ای داشته باشد که شخص احساس کند یک تابلو تبلیغاتی متحرک است.

منبع : وب سایت مرکز تولید پوشاک ایران (رینو)

error: Content is protected !!