ایده هایی برای تبلیغات رایگان

ایده هایی برای تبلیغات رایگان 1
به این نوشته امتیاز دهید.

ایده های تبلیغات رایگان

روش های گوناگونی برای تبلیغات رایگان وجود دارد و در این مقاله ما به معرفی چند روش آسان می پردازیم.

تی شرت تبلیغاتی
آیا تا به حال متوجه شده اید که بسیاری از برندهای محبوب، تی شرت و لباسی را با نام تجاری خود می فروشند؟ مثل دیزنی که با گذاشتن لوگوی خود بر روی تیشرت و فروش آن به مردم موفق است. نه تنها مردم آن تیشرت ها را بر تن می کنند بلکه مانند یک بیلبورد به این طرف و آن طرف می روند و تبلیغ آن شرکت را می کنند.
بنابراین، چگونه تیشرت تبلیغاتی می تواند به کسب و کار شما کمک کند.
یک انجمن بانک خون در امریکا وجود دارد که به ازای هربار خون دادن به شما یک تیشرت هدیه می دهد و بسته به میزان اهدای خون هر چندبار یکبار به شما پیراهن مردانه و یا یک لباس گرمکن ورزشی می دهد.
این روش انگیزه خوب به افراد برای انجام کار خیر میدهد و مهمتر اینکه این تیشرت ها پوشیده می شوند و هزاران نفر در امریکا وجود دارند که ازین تیشرت های تبلیغاتی بر تن می کنند.
اگر می خواهید تبلیغات از طریق تی شرت ها را شروع کنید از مقدار کم آغاز کنید. به عنوان مثال از تیشرت تبلیغاتی به عنوان جایزه برای مشتریانی که از شما خرید می کنند استفاده کنید. و مطمئن شوید که طرح و نوع تیشرتی که انتخاب می کنید مدلی باشد که مشتریانتان بر تن می کنند.
بسیاری از شرکت ها برای تبلیغات بر روی محصولی که می فروشند و یا خدماتی که ارائه میدهند یک تیشرت تبلیغاتی هدیه پکیج می گذارند.
از ابتدا با فروش تیشرت تبلیغاتی شروع به کار نکنید لازم نیست ده هزار عدد تیشرت تهیه کنید از مقدار کم شروع کنید و ببینید که آیا مشتریانتان از آن تیشرت ها استقبال می کنند حتی می توانید به عنوان جایزه به بهترین مشتریان خود تیشرت تبلیغاتی هدیه دهید.

شرکت های بازاریابی و یا شرکت مشارکتی
یکی از راه های قدرتمند که برای تبلیغ از طریق شرکای تجاری است. اگر شما در کسب و کار با یک شرکت دیگر شریک باشید می توانید کسب و کار خود را در مقابل مشتریان آن شرکت هم ارائه دهید. این یک روش موثری است که حتما شما در معرض آن قرار گرفته اید بدون اینکه متوجه شوید.
به عنوان مثال، آیا تا به حال تبلیغات نوشیدنی ها در رستوران ها توجه کرده اید به عنوان مثال کوکا کولا نه تنها توزیع محصولات غذایی و آشامیدنی خود را پوشش داده، بلکه یک آرم بزرگ کوکا کولا یا پپسی بزرگ بر روی پیشخوان یا منوی رستوران قرارداده که یکی از راه های ایجاد آگهی برای آن نام تجاری است. می توانیداز شرکت های تبلیغاتی برای ارائه نام و برند خود در وبسایت آنها استفاده کنید.

استفاده از گواهی نامه و  وبلاگ
گواهی نامه های تایید کالا به فروش کمک می کند. می توانید برای گسترش کالای خود تاییدیه بگیرید و آن را از طریق ایمیل به سایر شرکت ها معرفی کنید. همچنین یکی از روش های تبلیغات رایگان وبلاگ ها هستند. شما می توانید مقالاتی در مورد کار و تجارت خود بنویسید و همچنین خدماتی را که ارائه میدهید معرفی کنید این مقاله ی فروش نیست بلکه توضیحی در مورد تجارت شماست که می تواند اطلاعات مفیدی برای خوانندگان فراهم کند. در پایان این مقاله شما می توانید کسب و کار خود را در قالب یک بیوگرافی معرفی کنید.

 

منبع: وبسایت مرکز تولید پوشاک ایران (رینو)