تیشرت به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی

پولوشرت جودون سفارش شرکت اسکیچرز
به این نوشته امتیاز دهید.

هدیه دادن تیشرت تبلیغاتی برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان
یک چیزی که در مورد آن می توان با اطمینان سخن گفت اینست که مردم چیزهای رایگان و هدایای تبلیغاتی را دوست دارند. اگر در یک کنفرانس یا نمایشگاه در کنار بروشور خود یک تیشرت تبلیغاتی هدیه قرار دهید به نظر مردم بسیار خوشایند می آید و اینکه مردم تنها یک سری اطلاعات دریافت نمی کنند بلکه هدیه ای دوستداشتنی هم در کنار اطلاعات بدست می آورند. اگر شما یک لیست پستی از مشتریان خود دارید می توانید آن هدایای تبلیغاتی را مستقیما برایشان ارسال کنید. ایجاد حسن نیت با مشتریان برای هر کسب و کاری حیاتی است، و این یک گام در این جهت است.

۹۵% مردم تیشرت بر تن می کنند
مهم نیست که چه خدماتی ارائه میدهید، اینکه بتوانید به عموم نشان دهید که کار و کسب شما چیست و در چه زمینه است بسیار مهم تر است. اینکه یک بنیاد خیریه ای باشید، یا کسب و کار کوچک داشته باشید و یا حتی یک موسسه تبلیغاتی باشید دلیل خوبی ست که  تبلیغ کسب و کار با یک تی شرت را آغاز کنید. این یک راه ساده برای تبلیغ شرکت شما، الهام بخش گفتگو در مورد آنچه شما ارائه میدهید و ارتباطی بصری با مشتریان است.

تبلیغات با کمی تلاش
هر کس برای اولین بار تصمیم به چاپ چند کلمه و یا گرافیک در یک تی شرت و پخش آن در بین مردم برای ترویج کسب و کار خود بوده است قطعا ساده ترین راه را انتخاب کرده است. تمام کاری که لازم است انجام دهید اینست که لوگوی خود را بر روی تیشرت چاپ کرده و در بازار پخش کنید نام شما در خیابان و در میان مردم است. ممکن است به بسیاری از مشتریان بالقوه که در دسترس نیستند نرسد و مانند بیلبورد عمل نکند اما کاملا کارآمد تر از آن نوع تبلیغات است. به این بیندیشید که وقتی کسی تیشرت تبلیغاتی شما را بر تن می کند اطلاعات شرکت , نام شرکت شما را در معرض عموم قرار میدهد.

تحریک کنجکاوی سازنده است
مارکتینگ با تیشرت میتواند آغاز کننده مکالمه باشد. شاید شما یکی از دوستانتان را ببینید که تیشرتی بر تن دارد با نام تجاری شرکتی جدید بر روی آن و احتمالا از وی راجع به آن شرکت بپرسید.حتی اگر کسی که تیشرت تبلیغاتی بر تن می کند راجع به آن برند توضیخاتی نداند اما این مهم است که دیدن تصویر لوگو یا شعار تبلیغاتی بر روی لباس عملکرد تاثیر گداری در تحریک حس کنجکاوی افراد دارد و می تواند آغاز گر گفتگویی در مورد تجارت شما باشد البته حتی اگر کمی مختصر.

 

منبع: وبسابت ایران پوشاک (رینو)