انواع تیشرت تبلیغاتی و سفارشی

موارد استفاده از تیشرت تبلیغاتی را می توان به دو گروه اصلی تقسیم بندی کرد:

  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتری
  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان لباسکار کارمندان
تیشرت جودون یقه دار

 

تیشرت یقه دار پولوشرت آستین کوتاه

تیشرت یقه‌دار: عمدتاً از پارچه با بافت جودون در جنس های پنبه و پلی استرپنبه در تولید این محصول استفاده میگردد. بسته به مدل تعداد دکمه‌ها سه ، دو و یک میباشد. نوع بدون دکمه نیز با نام یقه شکاری شناخته می شود. قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 40 تا 60 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت یقه گرد نخی خام ساده

 

تیشرت یقه گرد آستین کوتاه

تیشرت ساده : متنوع ترین نوع تیشرت می باشد. انواع پارچه های پنبه، پلی استر، ویسکوز و فلامنت برای این تیشرت استفاده میشود. با توجه به پارچه انتخاب شده قیمت تیشرت خام میتواند بین 15 تا 50 هزار تومن تغییر کند.  یقه یک تیشرت میتواند از جنس خود پارچه و یا کشبافت باشد.

تیشرت یقه هفته نخی خام ساده

 

تیشرت یقه هفت
آستین کوتاه

تیشرت ساده: نوع بافت پارچه ساده صرفه نظر از نوع ماده اولیه می تواند به صورت ساده یا کشی لایکرادار بافته شود.

لوگو ؛ چاپ یا گلدوزی؟

شاید هم هردو! اینکه از کدام روش برای درج لوگو روی سفارش خود استفاده کنید به عواملی مانند جنس پارچه ، اندازه لوگو و نوشته و تعداد رنگ آن بستگی دارد. در حال حاضر تکنیکهای زیادی برای اینکار وجود دارد که مشاورین ما مناسب ترین را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

تیشرت بچگانه ساده خام

 

تیشرت بچه گانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و تمام پنبه برای پوشاک کودکان استفاده می شود. مصرف پارچه پوشاک خردسالان نسبت به بزرگسالان کمتر میباشد. درعوض دوخت خردسالان نسبت به بزرگسالان دشوارتر و ظریف تر است.

تیشرت زنانه خام ساده

 

تیشرت زنانه و دخترانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و کشی در جنس های پنبه ، پلی استرپنبه و یا ویسکوز در تولید این محصول استفاده میگردد.
قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 10 تا 50 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت آستین بلند

 

تیشرت آستین بلند
یقه دار، یقه گرد، یقه هفت

تیشرت های آستین بلند دو نوع ظریف ( پاییزه ، بهاره ) و ضخیم (زمستانی) تولید می شوند و به طور کل مصرف پارچه ی بالاتری نسبت به انواع آستین کوتاه دارند.

تیشرت با چاپ سابلیمیشن

پارچه ی این نوع تیشرت ها از نوع مواد مصنوعی و غیرطبیعی است. از مزایای این روش می توان به صرفه بودن و قابل اجرا بودن چاپ در تعداد کم را نام برد. هرچند این نوع پارچه رنگ های مختلفی را شامل میشود عموم افراد رنگ سفید را برای این نوع تیشرت انتخاب می کنند. همکاران گرامی می توانند برای سفارش دوخت تیشرت خام مختص چاپ سابلیمیشن با دفتر فروش تماس حاصل نمایند.

برخی نمونه های انجام شده

برای اطلاعات بیشتر روی تصاویر کلیک کنید.

در مورد تیشرت لایکرا دار جودون تیشرت :  یقه دار آستین بلند طرحدار سفارشی مشکی لایکرا دار لوگو : گلدوزی جلو ، پشت و آستین جنس پارچه : جودون ( سوزنی ) تمام پنبه کشی (لایکرا دار) لایکرا به الیاف از نوع پلی اورتان گفته میشود که حدود 2 درصد وزن پارچه را تشکیل میدهد. [ادامه...]

کلاه تبلیغاتی نقاب دار روژین لوگو : گلدوزی روی نقاب پارچه : کتان کلاه دو رنگ امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

تیشرت :  یقه دار آستین بلند طرحدار سفارشی لوگو : گلدوزی گلرنگ و آریو وال مارکت جنس پارچه : جودون ( سوزنی ) تمام پنبه کشی (لایکرا دار) کلاه : لبه دار کتان به همراه گلدوزی امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

تیشرت یقه گرد باشگاهی اسپرت لوگو : چاپ حرارتی روی تیشرت پارچه :تیشرت الیاف طبیعی پنبه امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

کلاه نقاب دار شش ترک کتان – پشت توری لوگو : گلدوزی و چاپ پارچه : کتان تمام پنبه سفارش باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

پولوشرت آستین بلند خندوانه لوگو : تک لوگو گلدوزی روی سینه پارچه : جودون امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)