تیشرت تبلیغاتی

تیشرت ساده: نوع بافت پارچه ساده صرفه نظر از نوع ماده اولیه می تواند به صورت ساده یا کشی لایکرادار بافته شود.

تیشرت ساده : متنوع ترین نوع تیشرت می باشد. انواع پارچه های پنبه، پلی استر، ویسکوز و فلامنت برای این تیشرت استفاده میشود. با توجه به پارچه انتخاب شده قیمت تیشرت خام میتواند بین ۵ تا ۵۰ هزار تومن تغییر کند.

تیشرت یقه‌دار: عمدتاً از پارچه با بافت جودون در جنس های پنبه و پلی استرپنبه در تولید این محصول استفاده میگردد. بسته به مدل تعداد دکمه‌ها سه ، دو و یک میباشد. نوع بدون دکمه نیز با نام یقه شکاری شناخته می شود. قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان تغییر می کند.

ادامه...

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و تمام پنبه برای پوشاک کودکان استفاده می شود. مصرف پارچه پوشاک خردسالان نسبت به بزرگسالان کمتر میباشد. درعوض دوخت خردسالان نسبت به بزرگسالان دشوارتر و ظریف تر است.

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و کشی در جنس های پنبه ، پلی استرپنبه و یا ویسکوز در تولید این محصول استفاده میگردد.
قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین ۵ تا ۳۰ هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت های آستین بلند دو نوع ظریف ( پاییزه ، بهاره ) و ضخیم (زمستانی) تولید می شوند و به طور کل مصرف پارچه ی بالاتری نسبت به انواع آستین کوتاه دارند.

ویژگی های محصولات ما

ضمانت
تمامی محصولات تولیدی این مجموعه شامل ضمانت سلامت دوخت ، ثبات رنگ و چاپ میباشند.
قیمت مناسب
امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدغه های مشتریان قیمت است و ما همواره کوشیده ایم با انتخاب حاشیه سود پایین ، مناسب ترین قیمت را به مشتریان ارائه کنیم.
کیفیت بالا
از آنجا که عمده فعالیت ایران پوشاک تولید پوشاک بوتیکی جهت فروش در برترین فروشگاه‌های سطح کشور است، محصولات تبلیغاتی نیز در همان سطح کیفیت طراحی و تولید می گردند.
برای دیدن نمونه های انجام شده اینجا را کلیک کنید.