انواع تیشرت تبلیغاتی و سفارشی

موارد استفاده از تیشرت تبلیغاتی را می توان به دو گروه اصلی تقسیم بندی کرد:

  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتری
  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان لباسکار کارمندان
تیشرت جودون یقه دار

 

تیشرت یقه دار پولوشرت آستین کوتاه

تیشرت یقه‌دار: عمدتاً از پارچه با بافت جودون در جنس های پنبه و پلی استرپنبه در تولید این محصول استفاده میگردد. بسته به مدل تعداد دکمه‌ها سه ، دو و یک میباشد. نوع بدون دکمه نیز با نام یقه شکاری شناخته می شود. قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 40 تا 60 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت یقه گرد نخی خام ساده

 

تیشرت یقه گرد آستین کوتاه

تیشرت ساده : متنوع ترین نوع تیشرت می باشد. انواع پارچه های پنبه، پلی استر، ویسکوز و فلامنت برای این تیشرت استفاده میشود. با توجه به پارچه انتخاب شده قیمت تیشرت خام میتواند بین 15 تا 50 هزار تومن تغییر کند.  یقه یک تیشرت میتواند از جنس خود پارچه و یا کشبافت باشد.

تیشرت یقه هفته نخی خام ساده

 

تیشرت یقه هفت
آستین کوتاه

تیشرت ساده: نوع بافت پارچه ساده صرفه نظر از نوع ماده اولیه می تواند به صورت ساده یا کشی لایکرادار بافته شود.

لوگو ؛ چاپ یا گلدوزی؟

شاید هم هردو! اینکه از کدام روش برای درج لوگو روی سفارش خود استفاده کنید به عواملی مانند جنس پارچه ، اندازه لوگو و نوشته و تعداد رنگ آن بستگی دارد. در حال حاضر تکنیکهای زیادی برای اینکار وجود دارد که مشاورین ما مناسب ترین را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

تیشرت بچگانه ساده خام

 

تیشرت بچه گانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و تمام پنبه برای پوشاک کودکان استفاده می شود. مصرف پارچه پوشاک خردسالان نسبت به بزرگسالان کمتر میباشد. درعوض دوخت خردسالان نسبت به بزرگسالان دشوارتر و ظریف تر است.

تیشرت زنانه خام ساده

 

تیشرت زنانه و دخترانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و کشی در جنس های پنبه ، پلی استرپنبه و یا ویسکوز در تولید این محصول استفاده میگردد.
قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 10 تا 50 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت آستین بلند

 

تیشرت آستین بلند
یقه دار، یقه گرد، یقه هفت

تیشرت های آستین بلند دو نوع ظریف ( پاییزه ، بهاره ) و ضخیم (زمستانی) تولید می شوند و به طور کل مصرف پارچه ی بالاتری نسبت به انواع آستین کوتاه دارند.

تیشرت با چاپ سابلیمیشن

پارچه ی این نوع تیشرت ها از نوع مواد مصنوعی و غیرطبیعی است. از مزایای این روش می توان به صرفه بودن و قابل اجرا بودن چاپ در تعداد کم را نام برد. هرچند این نوع پارچه رنگ های مختلفی را شامل میشود عموم افراد رنگ سفید را برای این نوع تیشرت انتخاب می کنند. همکاران گرامی می توانند برای سفارش دوخت تیشرت خام مختص چاپ سابلیمیشن با دفتر فروش تماس حاصل نمایند.

برخی نمونه های انجام شده

برای اطلاعات بیشتر روی تصاویر کلیک کنید.

تیشرت یقه گرد پنبه سفارش پژو لوگو : چاپ روی سینه پارچه : الیاف طبیعی پنبه امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

تیشرت یقه گرد پنبه سفارش لایف (نوشیدنی انرژی زا ) لوگو : چاپ ژلاتین روی سینه پارچه : الیاف طبیعی پنبه امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

پولوشرت : پولوشرت سه دکمه جودون طرح PDK با آستین و یقه مخالف رنگ لباس گلدوزی : گلدوزی طرح PDK پارچه : جودون امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

پولوشرت:  پولوشرت یقه دار جودون ملانژ لوگو : گلدوزی روی تیشرت جنس پارچه : جودون ( سوزنی ) ملانژ طوسی امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

تیشرت یقه گرد پنبه سفارش رستوران نمکدان لوگو : چاپ روی سینه و پشت پارچه : الیاف طبیعی پنبه امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

کلاه نقاب دار مدل کشاورزی ،کوه نوردی،جنگل جنس پارچه : فلامنت بغل کلاه توری بغل کلاه دارای دکمه برای متصل کردن و جداکردن پارچه به کلاه میباشد یک کلاه چند منظوره بوده و جهت جلوگیری از تابش نور شدید خورشید به صورت و گردن و مزاحمت حشرات در مناطق جنگلی و گیاهی بسیار مناسب و [ادامه...]

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)