انواع تیشرت تبلیغاتی و سفارشی

موارد استفاده از تیشرت تبلیغاتی را می توان به دو گروه اصلی تقسیم بندی کرد:

  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتری
  • استفاده از تیشرت تبلیغاتی به عنوان لباسکار کارمندان
تیشرت جودون یقه دار

 

تیشرت یقه دار پولوشرت آستین کوتاه

تیشرت یقه‌دار: عمدتاً از پارچه با بافت جودون در جنس های پنبه و پلی استرپنبه در تولید این محصول استفاده میگردد. بسته به مدل تعداد دکمه‌ها سه ، دو و یک میباشد. نوع بدون دکمه نیز با نام یقه شکاری شناخته می شود. قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 40 تا 60 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت یقه گرد نخی خام ساده

 

تیشرت یقه گرد آستین کوتاه

تیشرت ساده : متنوع ترین نوع تیشرت می باشد. انواع پارچه های پنبه، پلی استر، ویسکوز و فلامنت برای این تیشرت استفاده میشود. با توجه به پارچه انتخاب شده قیمت تیشرت خام میتواند بین 15 تا 50 هزار تومن تغییر کند.  یقه یک تیشرت میتواند از جنس خود پارچه و یا کشبافت باشد.

تیشرت یقه هفته نخی خام ساده

 

تیشرت یقه هفت
آستین کوتاه

تیشرت ساده: نوع بافت پارچه ساده صرفه نظر از نوع ماده اولیه می تواند به صورت ساده یا کشی لایکرادار بافته شود.

لوگو ؛ چاپ یا گلدوزی؟

شاید هم هردو! اینکه از کدام روش برای درج لوگو روی سفارش خود استفاده کنید به عواملی مانند جنس پارچه ، اندازه لوگو و نوشته و تعداد رنگ آن بستگی دارد. در حال حاضر تکنیکهای زیادی برای اینکار وجود دارد که مشاورین ما مناسب ترین را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

تیشرت بچگانه ساده خام

 

تیشرت بچه گانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و تمام پنبه برای پوشاک کودکان استفاده می شود. مصرف پارچه پوشاک خردسالان نسبت به بزرگسالان کمتر میباشد. درعوض دوخت خردسالان نسبت به بزرگسالان دشوارتر و ظریف تر است.

تیشرت زنانه خام ساده

 

تیشرت زنانه و دخترانه

عمدتاً از پارچه با بافت ساده و کشی در جنس های پنبه ، پلی استرپنبه و یا ویسکوز در تولید این محصول استفاده میگردد.
قیمت این محصول باتوجه به کیفیت پارچه بین 10 تا 50 هزار تومان تغییر می کند.

تیشرت آستین بلند

 

تیشرت آستین بلند
یقه دار، یقه گرد، یقه هفت

تیشرت های آستین بلند دو نوع ظریف ( پاییزه ، بهاره ) و ضخیم (زمستانی) تولید می شوند و به طور کل مصرف پارچه ی بالاتری نسبت به انواع آستین کوتاه دارند.

تیشرت با چاپ سابلیمیشن

پارچه ی این نوع تیشرت ها از نوع مواد مصنوعی و غیرطبیعی است. از مزایای این روش می توان به صرفه بودن و قابل اجرا بودن چاپ در تعداد کم را نام برد. هرچند این نوع پارچه رنگ های مختلفی را شامل میشود عموم افراد رنگ سفید را برای این نوع تیشرت انتخاب می کنند. همکاران گرامی می توانند برای سفارش دوخت تیشرت خام مختص چاپ سابلیمیشن با دفتر فروش تماس حاصل نمایند.

برخی نمونه های انجام شده

برای اطلاعات بیشتر روی تصاویر کلیک کنید.

کلاه لبه دار تبلیغاتی توری دار 2 رنگ پارچه : توری ، 2 رنگ با نقاب نارنگ لوگو : امکان چاپ و گلدوزی روی پارچه توری وجود ندارد امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

نمونه تبلیغاتی دو بنده کارگاهی دارای 1 جیب روی شلوار 1 جیب بزرگ روی سینه و… پارچه : کتان امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

جلیقه خبرنگاری چهار جیب فلامنت لوگو : امکان چاپ و گلدوزی وجود دارد پارچه :فلامنت 70% پنبه 30% پلی استر جهت سفارش ، خرید آنلاین و اطلاع از قیمت جلیقه خبرنگاری اینجا را کلیک کنید. امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

جلیقه ایمنی شبرنگ دار پارچه تور سوزنی شبرنگ طوسی که روی لباس دوخته شده باعث منعکس کردن نور و دیده شدن بهتر اشخاص میشود مشاغلی چون کارکنان شهرداری نیروهای امدادی و انتظامی و کارگران پروژه ای عمرانی برای رفع نقص فنی خودرو در شب یا اماکنی با نور کم هم میتوان ازین لباس استفاده کرد. [ادامه...]

تیشرت : یقه دار پنبه ای  آستین کوتاه لوگو :گلدوزی روی سینه سفارش شرکت مزمز جنس پارچه : تمام پنبه جودون کلاه کتان امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

سوییت شرت تبلیغاتی ایران رهجو گلدوزی لوگو روی روی سینه پارچه : دورس ضخیم امتیاز دهی کاربران 0 (0 رای)

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)