تی شرت تبلیغاتی و یا لباس فرم

پولوشرت سه دکمه جودون سان استار
به این نوشته امتیاز دهید.

تی شرت تبلیغاتی راهی نوین برای تجارت

استفاده از تی شرت تبلیغاتی و یا لباس فرم برای کارمندان روشی مناسب برای کسب و کارهای بزرگ یا کوچک است. چاپ لوگو و آرم شرکت روی تی شرت، شلوار و یا لباس ورزشی راهکاری برای تبلیغ برند شماست. وقتی صحبت از طراحی و لوگو میشود انتخاب های بیشماری برای تبلیغات سر راه شما قراردارد. این یک راه  موثر و ارزان تبلیغات است و گروهی از مبلغان را میسازد که سفیران برند و لوگوی شرکت هستند و هر جا که میروند تبلیغات می کنند و این یک سرمایه گذاری کوچک برای اکثر تجارت هاست.

اثربخشی
تجار دریافته اند که تبلیغات بر روی پوشاک بسیار موثر است چون می تواند تبلیغات را در بعد وسیعی از افراد که لباس ها را می پوشند گسترش دهد. بیلبوردهای تبلیغاتی موثرند اما بسیار گران هستند و فقط در دسترس تعداد معدودی از افراد قرار می گیرند. یک تی شرت نه تنها می تواند در معرض دید تعداد قابل توجه ای از مردم قرار گیرد بلکه می تواند چندین بار پوشیده شود. این به این معنی است که یک بار سرمایه گذاری در تبلیغات تی شرت می تواند هزاران مرتبه تبلیغ برای شما باشد. گاهی وقتها ساده ترین تبلیغ و مستقیم ترین بیان، موثرترین نتیجه را در بر خواهد داشت.

سلاح مخفی تبلیغات
یک تیشرت با لوگوی چاپی تبلیغاتی می تواند سلاح مخفی تبلیغات شما باشد. علاوه بر این که به عنوان یک بیلبورد متحرک به حساب می آید می تواند به عنوان یک لباس یکدست خدمات حرفه ای شما را معرفی می کند . همچنین به مشتریان شما القا می شود که کارمندان شرکت دارای احساس مشترک همکاری مثل یک تیم مشغول بکارند.

اینکه شمابخواهید تا همه در مورد تجارت شما شناخت پیدا کنند و از خدمات شما بهره ببرند استفاده از تی شرت تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی فوق العاده موثر است و می تواند دارایی کسب و کار شما باشد.

منبع: وب سایت مرکز تولید پوشاک ایران (رینو)