تیشرت جودون : قیمت و مشخصات پارچه تیشرت یقه دار

پولوشرت سه دکمه جودون سان استار

اصلی ترین عامل در تعیین قیمت تیشرت جودون ، قیمت پارچه جودون می باشد. لازم است بدانید جودون (Piqué) نوعی از روش های بافت پارچه های گردبافت میباشد. و اینکه  چه نخی در بافت پارچه ی جودون استفاده شود نوع پارچه جودون را تعیین میکند. از این رو پارچه ی جودون را می توان به انواع پارچه جودون پنبه، پارچه جودون پلی استر پنبه ، پارچه جودون فلامنت و… تقسیم نمود. هرچه ضخامت نخ به کار رفته بیشتر باشد، ضخامت پارچه ی به دست آمده نیز بیشتر خواهد بود.

روش درج لوگو روی تیشرت جودون نیز در قیمت تاثیر گذار می باشد. برخی از این روش ها عبارتند از:

  • گلدوزی لوگو روی تیشرت جودون
  • چاپ سیک لوگو روی تیشرت
  • چاپ ژلاتین
  • دوخت لوگوی پلاستیکی ، فلزی یا چرمی روی لباس

طرح و مدل دوخت تیشرت نیز باعث تغییر در مدت زمان تولید و قیمت خواهد شد. هرچه مدل ساده تر ، تعداد دکمه ها کمتر و نوع دوخت قاپک ساده تر باشد قیمت تیشرت تبلیغاتی ارزان تر خواهد بود.

لازم به ذکر است در مورد پولوشرت می توان به جای پارچه جودون از پارچه ی ساده نیز استفاده کرد . که با توجه به عمر کمتر پارچه ساده این طرح پیشنهاد نمیگردد.
استفاده از پارچه ی ساده می تواند مشتری را در خرید تیشرت ارزان تری کمک نماید ولی در عین حال از کیفیت ،  عمر و مرغوبیت تیشرت کاسته خواهد شد.

جهت مشاهده انواع تیشرت های پولوشرت یقه دار جودون آماده و تولید شده در ایران پوشاک می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران پوشاک مراجعه فرمایید.

برای راهنمایی و مشاوره رایگان درباره سفارش تیشرت می توانید با دفتر فروش تماس بگیرید.

امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)