مزایای لباسکار و لباس فرم

تیشرت یقه گرد پنبه سفارش میهن (فروت لند)
به این نوشته امتیاز دهید.

مزایای لباسکار و لباس فرم برای کارمندان
لباس فرم و لباسکار چه در مدارس و یا در محل کار، اغلب یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در محیط کاری ست. آیا لباس یکدست مفید است؟ از همه مهمتر، اینکه چه کسی از لباس فرم بهره مند میشود، کارمند، کارفرما، و یا مشتری؟ خوب، پاسخ اینست : هر سه مورد

منافع کارفرما از لباس فرم و یکدست در شرکت

  • بهره وری: یکی از بزرگترین منافع استفاده ازلباس فرم و لباسکار افزایش بهره وری است. با توجه به نظرسنجی های انجام شده از بین ۵۵ درصد از کارگران بر این عقیده اند که پوشیدن لباس فرم سازندگی را بالا می برد.
    نام تجاری: لباس فرم برای کارمندان یک ابزار بازاریابی موثر در مقایسه با دیگر تبلیغات است.
  • ایمنی: بسته به صنعت شما، لباس کار می تواند ابزار ایمنی مهمی باشد. این که آیا لباس های فرم می تواند به عنوان محافظ در برابر سوختگی و آسیب دیدگی همچنین جهت جلوگیری از آلودگی در محیط کار شود، و یا اینکه کمک کند تا کارکنان در محل کار بیشتر به چشم بیایند.

منافع کارکنان از پوشیدن لباس فرم یکدست
در درجه اول از نگرانی کارمندان برای پوشیدن لباس روتین کار کاسته می شود. همچنین لباس یکدست حس برابری و کار گروهی توام ایجاد می کند. در نتیجه کارمندانی شادتر، با ظاهری جذاب برای شرکت بوجود می آید و کارکنان خوشحال بهره وری شرکت را (که یکی از منافع کارفرمایان است) بالا می برند. با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت Bright Horizons، تقریبا ۶۶ درصد از کارمندان با رضایت شغلی بالا به طور مداوم مشغول بکارند و حتی در ساعت اضافی در محل کار می مانند.

اثر لباس فرم و لباسکار بر روی مشتریان

شاید بزرگترین منفعت کارمندانی با لباس یکدست در محل کارشان ایجاد تصویر ذهنی خوب به مشتریان باشد. با توجه به مطالعه ۲۰۰۰ UTSA ، “هنگامی که مشتری کارمندی را در لباس فرم می بیند، این احساس به مشتری الغا می شود که یک محصول بهتر و با کیفیت بالاتر از خدمات دریافت خواهد کرد. در نظر سنجی انجام شده  ۴۰٫۲۸٪ از پاسخ دهندگان معتقدند کارمندان با لباس فرم آگاهتر هستند، ۵۲٫۷۸ درصد معتقدند که آنان قابل اعتمادترند، و ۵۴٫۱۷٪ اعتراف کردند که آنها احساس راحتی بیشتری با یک کارمند با لباس فرم دارند.

منبع: وب سایت مرکز تولید پوشاک ایران (رینو)

error: Content is protected !!