۱۰ ایده هوشمندانه برای تی شرت تبلیغاتی

ست تیشرت مردانه تبلیغاتی رایکا آلتون
به این نوشته امتیاز دهید.

تی شرت تبلیغاتی یک راه میانبر است که بواسطه آن می توانید محصولات خود را به دست مشتریان خود برسانید تا در خانه، محل کار یا دیگر اماکن از آنها استفاده نمایند. ۸۱ درصد مصرف کنندگان بیش از یک سال تی شرت تبلیغاتی را نگه می دارند و از هر ۱۰ نفر، ۸ نفر تی شرت تبلیغاتی را به دیگران هدیه می دهند.

۱٫ در زمان رویارویی با مشتریان جدید، تی شرت تبلیغاتی خود را همراه داشته باشید

آیا محصولات گران قیمت می فروشید یا مشتریان رده بالا دارید؟ اگر در زمان ملاقات با مشتریان احتمالی، تی شرت تبلیغاتی خود را به آنها هدیه بدهید، احتمال اینک کار را بگیرید، خیلی زیاد است. هنگامی که خریداران قصد دارند رابطه طولانی مدتی را با یک شرکت آغاز کنند ، تبلیغات معنی دار می تواند نظرات آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

۲٫ مشتریان غیرفعال را هدف قرار دهید

اگر بی توجه باشید، احتمال دارد مشتریانی را از دست دهید که زمانی بطور منظم از شما خرید می کرده اند. گاهی مشتریان شما به سراغ رقبای شما می روند. و گاهی تنها به دلیل گرفتاری، شما را فراموش می کنند. بهتر است با یک تی شرت تبلیغاتی، آنها را دوباره جذب نمایید.

۳٫ در شبکه های اجتماعی یک مسابقه برگزار کنید

برای نمایش سریع و موثر، شبکه های اجتماعی عالی هستند. ماهیت عمومی سایت های اجتماعی بگونه ای است که می تواند سطح اگاهی مخاطبان اصلی شما را گسترش دهد. از این مزیت استفاده کرده و مسابقه برگزار کنید و تی شرت تبلیغاتی هدیه دهید.

۴٫ تی شرت تبلیغاتی خود را برای شرکت کنندگان در رویدادهای مختلف ارسال نمایید

می تواید در نمایشگاه تجاری یا رویداد تجاری شرکت کنید و ببینید آیا می توانید هتل های اطراف را راضی کنید تا در زمان خوشامدگویی به مهمانان خود، تی شرت تبلیغاتی شما را به تن داشته باشند.

۵٫ در رویدادهایی که اسپانسر دارند، تی شرت تبلیغاتی توزیع کنید

اگر شخصی در رویدادهای خیریه یا تجاری، تی شرت تبلیغاتی شما را به تن داشته باشد، می توانید بدینگونه دیگران را جذب نمایید.

۶٫ بهتر است کارکنان شما، تی شرت تبلیغاتی به تن داشته باشند

زمانیکه تحت کمپین های تبلیغاتی به خیابان می روید، تی شرت تبلیغاتی خود را به تن داشته باشید و بدین وسیله بطور هوشمندانه بر روی مشتریان شما تاثیرگذار می باشند.

۷٫ ارائه تی شرت تبلیغاتی در کنار دیگر محصولات

هر زمان که محصول جدید را تبلیغ می کنید، می توانید یک تی شرت تبلیغاتی نیز هدیه بدهید. بدینگونه مشتریان شما ترغیب می شوند بیشتر از شما خرید کنند.

تیشرت رایکا آلتون
تیشرت رایکا آلتون

۸٫ به اعضای سازمان ها، تی شرت تبلیغاتی هدیه دهید

اعضای سازمان ها معمولا در یک محیط مناسب مشغول می باشند و با صاحبان دیگر مشاغل سروکار دارند. می توانید از این روابط استفاده کرده و شبکه کاری خود را گسترش دهید.

۹٫ به فعالیت ها و مخاطبان خاص توجه نمایید

ارزش های کاربردی، مهم ترین نکته در فروش تی شرت های تبلیغاتی است. بنابراین باید طراحی تی شرت تبلیغاتی بگونه ای باشد که که مخاطبان اصلی را هدف قرار دهد.

۱۰٫ می توانید مشتریانی که از خدمات شما ناراضی هستند را با یک تی شرت تبلیغاتی خوشحال نمایید

یک حرکت مهرباناناه می تواند تجارب بد را تعدیل نماید. بنابراین از فضای مجازی برای ابراز تاسف خود به مشتریان استفاده نمایید. زمانیکه مشتریان تماس می گیرند و از خدمات شما شکایت می کنند، می خواهند یقین حاصل نمایند که مشکل شان برطرف می شود. شما نیز می توانید با ارائه یک تی شرت تبلیغاتی، از صبور بودن آنها تشکر کنید.

ترجمه : نازنین مهرپناه

منبع :

https://www.freelogoservices.com/blog/2018/02/22/clever-t-shirt-promotion-ideas/