۴ نکته در انتخاب تیشرت تبلیغاتی مناسب

۴ نکته انتخاب تیشرت تبلیغاتی

تبلیغات با تیشرت بخشی از صنعت تبلیغاتی کشور است . شما می توانید مشتریان زیادی را از طریق تبلیغات روی یک پیراهن یا تیشرت بدست آورید. پیام تبلیغاتی شما بر روی لباس ها می توانند قدرت تجارت شما را به گوش مشتریان برسانند.  در این مقاله می کوشیم تا روش های تبلیغ با یک تی شرت را برای شما به زبان ساده بازگو کنیم.

نکته اول: لوگو

لوگوی شرکت خود را برای چاپ روی تیشرت طراحی کنید. بهتر است با انواع چاپ روی پارچه از تولید کنندگان تیشرت مشاوره بگیرید. اینکه چه نوع چاپ و یا گلدوزی برای بهتر نشان دادن لوگوی شما بر روی تیشرت و یا لباس مناسب است. از طریق شرکت های تولید کننده تیشرت می توانید با انواع پارچه فانریپ، ساده پنبه ای، جودان، فلامنت و ملانژ آشنا شوید و کیفیت آنها را مقایسه کنید و با توجه به بودجه خود از بین انواع پارچه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید انواع چاپ سیلک بر روی پارچه های فلامنت و ویسکوز و اسپان ممکن است و انواع گلدوزی ها بر روی سایر پارچه ها امکان پذیر می باشد. البته دوام گلدوزی لوگو در شستشو بیشتر خواهد بود.

نکته دوم: شعار تبلیغاتی

انتخاب شعار تبلیغاتی شما که می تواند بر روی تیشرت اجرا شود. شعار تبلیغاتی می تواند حتی تصویری جالب باشد که به جذب مشتری منجر شود. تصویری بزرگ با گرافیک زیبا که خود برای بیننده سوال برانگیز باشد و حس کنجکاوی بیننده را در مورد تجارت شما تحریک کند.

نکته سوم: انتخاب مصرف کننده

انتخاب مصرف کننده تیشرت. اگر شما برای مشتریان خود تیشرت تبلیغاتی سفارش می دهید بایستی آنها را رده بندی کنید اینکه قرار است خانم ها اون تیشرت ها را بر تن کنند یا آقایان و یا اینکه مخاطب شما کودکان هستند و یا نوجوانان. هر نوع پوشیدنی برای تبلیغات موصر است چه پیراهن باشد یا مانتو شال و یا حتی شنل بازی برای کوردکان. خلاقیت در نوع انتخاب پوشاک تبلیغاتی یکی از موثرترین گام های تبلیغاتی است.

نکته چهارم : انتخاب مشتریان هدف

لزوماً مصرف کنندگان با مخاتبین هدف یکی نیستند. زمانی که یک شرکت تولیدی دارویی با اهدای روپوش لوگودار به کارکنان داروخانه برند خود را تبلیغ میکند، مشتریان داروخانه هستند که به عنوان مخاتبین اصلی هدف قرار میگیرند. در نطر داشته باشید که تبلیغات بر روی لباس، تیشرت ،پیراهن ، لباس کار و هر نوع پوشیدنی یک تبلیغات متحرک در بین مردم است منتها با هزینه های بسیار پایین تر از تبلیغات متحرک تلویزیونی.

منبع: وب سایت ایران پوشاک

x

این مطالب را نیز ببینید!

انتخاب لباسکار مناسب برای محیط کار

انتخاب لباسکار مناسب برای محیط کار پیراهن و شلوار یا کت و ...