راهنمای خرید کلاه نقابدار شالدار

کلاه نقابدار شالدار
5/5 - (4 امتیاز)

احتمالا نام کلاه نقابدار شالدار، کمتر به گوشتان رسیده باشد. برخی نیز ممکن است فرق این کلاه را با کلاه نقابدار ساده ندانند. اما در واقع کلاه نقابدار شالدار نوعی کلاه است که در مقایسه با سایر مدل های کلاه، مصرف کمتری دارد و تنها برخی افراد در برخی مشاغل، از آن ها استفاده می کنند. در ادامه این مقاله از ایران پوشاک، به تعریف کلاه نقابدار شالدار و مزایای آن خواهیم پرداخت.

کلاه نقابدار شالدار چیست؟

کلاه نقابدار شالدار یک نوع کلاه نقابدار است که مجهز به یک شال یا دستمال در قسمت پایین آن است که برای پوشش گردن و صورت استفاده می‌شود. این کلاه ‌ها در برخی مواقع توسط کارگران و کشاورزان برای حفاظت از خود در برابر گرد و غبار، دود و اغلب در مقابل باد و سرما نیز استفاده می‌شود. در واقع این کلاه نوعی کلاه محافظتی به شمار می رود. این کلاه نقابدار چند منظوره بوده و جهت جلوگیری از تابش نور شدید خورشید به صورت و گردن و مزاحمت حشرات در مناطق جنگلی و گیاهی بسیار مناسب و کاربردی بشمار می رود.

آشنایی با انواع کلاه نقابدار شالدار

انواع کلاه نقابدار شالدار عبارتند از:

کلاه شالدار پلیسی

کلاه شالدار پلیسی برای حفاظت از سر، صورت و گردن اعضای پلیس در برابر دید شرورانه یا مواد خطرناک که توسط افرادی انتشار می‌یابد، تولید می شود.

کلاه شالدار موتورسیکلت

این نوع کلاه نقابدار شالدار برای حفاظت از سر، صورت و گردن رانندگانی که با موتورسیکلت حرکت می‌کنند در برابر باد و برف تولید می شود.

کلاه نقابدار شالدار ورزشی

ورزشکاران برای محافظت از صورت و گردن خود در برابر آفتاب سوزان و باد سرد از این نوع کلاه نقابدار استفاده می‌کنند.

کلاه نقابدار شالدار صنعتی

کارگران صنعت، برای حفاظت از صورت و گردن خود در مواجهه با خطرات مختلف، از این نوع کلاه نقابدار استفاده می‌کنند.

کلاه نقابدار شالدار هوازی

این نوع از کلاه نقابدار بخصوص برای ورزش‌های هوازی مانند: پاراگلایدینگ طراحی شده است و نیاز به حفاظت از صورت و گردن در برابر حرکت باد دارند.

جهت سفارش کلاه نقابدار شالدار با لوگو و طرح اختصاصی خود، با ایران پوشاک تماس بگیرید.

مزایای کلاه نقابدار شالدار

این کلاه مزایایی دارد که در ادامه به شما معرفی خواهیم نمود. برخی از مزایای کلاه نقابدار شالدار عبارت است از:

  • حفاظت از سر و گردن در برابر شرایط آب و هوایی سخت مانند سرما، باد، برف، گرد و غبار و آفتاب سوزان.
  • پنهان کردن هویت در مواقعی که نیاز به پنهانی و محدود کردن دید شخص داشته باشیم.
  • مقاومت سر و گردن در برابر مواد خطرناک هنگام کار.
  • استفاده آسان و راحت از آن و ظاهر زیبای آن
  • قابلیت محدود کردن دید و حفاظت از چشم و صورت در برابر اشعه مضر روزانه.
  • امنیت بیشتر در مواجهه با خطرات و تهدیدات مختلفی که در برخی شرایط ممکن است با آن‌ها مواجه شویم.
  • قابلیت تنظیم و تناسب راحت با اندازه سر و گردن شخص.
  • قابلیت شستشوی آسان با استفاده از آب و محلول صابونی در صورت نیاز.

جهت خرید کلاه نقابدار ساده و بدون لوگو وارد وب سایت ایران پوشاک شوید.

کلاه نقابدار شالدار کجا مورد استفاده قرار می گیرد؟

موارد استفاده کلاه نقابدار شالدار به صورت زیر می‌باشد:

استفاده در ماموریت‌های نظامی و امنیتی: این کلاه شالدار برای پنهان کردن هویت شخصی که در ماموریت استفاده می‌شود استفاده می‌شود.

استفاده در ورزش: برخی از ورزشکاران در ورزش هایی مانند: اسکی، اسنوبورد، موتورسواری و سوارکاری از این نوع کلاه‌ ها برای محافظت از صورت و گردن خود در برابر باد و سرما استفاده می‌کنند.

استفاده در صنعت: کارگران صنعتی برای حفاظت از صورت و گردن خود در برابر پودر و مواد شیمیایی در کارخانجات این کلاه شالدار را استفاده می‌کنند.

استفاده در وضعیت‌های خاص: افرادی که در کشورهایی با طبیعت نامناسب، گرم و خشک و یا سرد و برفی زندگی می‌کنند، این کلاه‌ ها را برای حفاظت از خود در برابر شرایط طبیعی سخت استفاده می‌کنند.

استفاده در زنبورداری ها: افرادی که در شغل هایی مانند زنبورداری مشغول به فعالیت هستند، برای محافظت از نیش حشرات و زنبورها می توانند از این کلاه استفاده نمایند.

تفاوت کلاه کلاه نقابدار ساده و کلاه نقابدار شالدار در چیست؟

تفاوت اصلی بین کلاه نقابدار ساده و کلاه نقابدار شالدار، به منظور حفاظت از قسمت‌های مختلفی از صورت و گردن است. کلاه نقابدار ساده فقط قسمتی از صورت را پوشش می‌دهد و هیچ حفاظتی برای گردن ندارد. در حالی که کلاه نقابدار شالدار، گردن و قسمت پایین صورت را نیز پوشش می‌دهد.

همچنین، کلاه شالدار اغلب هنگام کار و فعالیت در شرایط سخت مورد استفاده قرار می گیرد، در حالی که کلاه نقابدار ساده بیشتر برای استفاده روزمره و محافظت چشم و صورت از برخورد نور آفتاب مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از تفاوت های این دو کلاه این است که از کلاه شالدار بیشتر ورزشکاران، کارگران و کشاورزان استفاده می کنند، چرا که کلاه شالدار در کنار محافظت از چشم و صورت، می تواند از سر و گردن نیز به خوبی مراقبت نمایند. اما کلاه نقابدار ساده به دلیل محافظت کمتر در مقایسه با کلاه شالدار، به صورت روزانه مورد استفاده تمامی افراد اعم از کوچک و بزرگ قرار می گیرد.

کلاه نقابدار شالدار ایران پوشاک

مجموعه تولیدی ایران پوشاک، تولید کننده انواع کلاه تبلیغاتی نقابدار و کلاه تبلیغاتی نقابدار شالدار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. شما می توانید کلاه شالدار خود را در جنس و رنگبندی دلخواه سفارش دهید و طرح و لوگوی دلخواه خود را بر روی آن چاپ و یا گلدوزی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *