راه های خرید تیشرت تبلیغاتی

خرید تیشرت تبلیغاتی
5/5 - (1 امتیاز)

راه های خرید تیشرت تبلیغاتی: چندیست که روشی پرطرفدار تحت عنوان تیشرت تبلیغاتی، به دنیای تبلیغات اضافه شده است. تیشرت تبلیغاتی یکی از بهترین راه های تبلیغات برای تمامی ارگان ها، شرکت ها و مجموعه ها می باشد. چرا که این روش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و نتیجه تبلیغ آن دوچندان سایر روش ها می باشد. مجموعه تولیدی ایران پوشاک ارائه دهنده انواع تیشرت تبلیغاتی، پولوشرت تبلیغاتی، کاپشن و شلوارکار، لباسکار و … می باشد. شما می توانید جهت سفارش و خرید تیشرت تبلیغاتی خود، به وب سایت تبلیغاتی ایران پوشاک مراجعه نمایید و پس از مشاهده نمونه کارهای تولید شده توسط مجموعه، خرید تیشرت تبلیغاتی خود را انجام دهید. در ادامه تمامی راه های خرید تیشرت تبلیغاتی ایران پوشاک را به شما معرفی خواهیم نمود. پس تا انتها همراه ما باشید.

روش های خرید تیشرت تبلیغاتی ایران پوشاک

وب سایت تبلیغاتی ایران پوشاک

آدرس وب سایت تبلیغاتی ایران پوشاک

https://www.iranclothings.com

سایت خرید تیشرت تبلیغاتی
سایت خرید تیشرت تبلیغاتی

آدرس وب سایت بوتیکی ایران پوشاک

https://www.iranpooshak.com

سایت خرید تیشرت
سایت خرید تیشرت

یکی از مهم ترین راه های ارتباطی میان شما و مجموعه تولیدی ایران پوشاک، وب سایت می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت ایران پوشاک، تمامی نمونه کارها اعم از انواع تیشرت تبلیغاتی، پولوشرت تبلیغاتی، لباسکار و … را مشاهده نموده و سبک و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت، خرید تیشرت تبلیغاتی خود را انجام دهید.

صفحه اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی دیگر از راه های ارتباطی میان ما و شما می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام  iranclothings@ ما و مشاهده انواع نمونه کارهای تبلیغاتی، خرید تیشرت تبلیغاتی خود را انجام دهید. البته اگر علاقه مند به خرید محصولات ساده و بدون لوگو هستید، در پیج iranpooshak.ir@ می توانید نمونه کارهای مختلف را مشاهده کرده و سپس سفارش خود را در سایت ایران پوشاک ثبت نمایید.

تلگرام

کانال تلگرام ایران پوشاک یکی از شبکه های اجتماعی فعال ما است که روزانه جدیدترین نمونه کارها را در آن بارگذاری می نماییم. شما می توانید با عضویت در این کانال، نمونه کار دلخواه خود را انتخاب نمایید و با پیام دادن به آیدی موجود در تلگرام و یا تماس با شماره های ثبت شده در آن، خرید تیشرت تبلیغاتی خود را انجام دهید.

آدرس کانال محصولات تبلیغاتی ایران پوشاک

https://t.me/iranclothings

آدرس کانال محصولات بوتیکی ایران پوشاک

https://t.me/iranpooshak_com

یوتیوب

اگر علاقه مند به تماشای ویدیو هستید، چنل یوتیوب ما گزینه ی مناسبی برای شما می باشد. شما می توانید با عضویت در این کانال، ویدیو تن خور انواع لباس ها را مشاهده کنید و تیشرت مورد نظر خود را انتخاب کنید. با مشاهده ویدیوهای بارگذاری شده در یوتیوب، می توانید تمامی جزئیات کارها را با دقت مشاهده کنید و از این رو انتخاب را برای خود راحت تر کنید. پس کانال ما را در یوتیوب  Subscrib کنید.

آدرس صفحه یوتیوب ایران پوشاک

https://www.youtube.com/channel/UCuk_R9Pg9azQD6_uy8vMzsw

آپارات

اگر اهل تماشای فیلم در آپارات هستید، حتما صفحه ما را دنبال کنید. شما می توانید تمامی نمونه کارها را در صفحه ی آپارات ما را مشاهده کنید و به دلخواه خود، یکی از آن ها را سفارش دهید.

آدرس صفحه آپارات ایران پوشاک

https://www.aparat.com/dashboard/myvideos

روبیکا

شما می توانید درشبکه اجتماعی روبیکا عضو کانال های ما شوید و تمامی نمونه کارهای بوتیکی و تبلیغاتی را مشاهده نمایید. ما در این برنامه دو کانال مجزا برای محصولات تبلیغاتی و محصولات بوتیکی خود داریم که شما می توانید به راحتی در آن ها عضو شوید. پس از عضویت و انتخاب مدل نظر خود، می توانید جهت خرید تیشرت تبلیغاتی خود اقدام کنید.

آدرس کانال تبلیغاتی ایران پوشاک

@iranclothings2

آدرس کانال بوتیکی ایران پوشاک

@iranpooshak

شماره تماس

شما می توانید به کمک شماره های زیر، خرید تیشرت تبلیغاتی خود را انجام دهید. کافیست تنها با یکی از این شماره ها تماس بگیرد تا کارشناسان ما به صورت کامل شما را راهنمایی نمایند.

تلفن : ۶۶۷۱۵۳۶۷ – ۰۲۱ ، ۶۶۷۱۵۳۶۷ – ۰۲۱   همراه : ۰۹۱۲۳۷۷۰۰۵۰