محصولات تبلیغاتی ایران پوشاک

مجموعه تولیدی ایران پوشاک، ارائه دهنده انواع محصولات تبلیغاتی اعم از: تیشرت تبلیغاتی، پولوشرت تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، لباسکار، شال و روسری تبلیغاتی، سویشرت تبلیغاتی، کاپشن تبلیغاتی، مانتو فرم و … می باشد.

 

 

تولیدی ایران پوشاک

تولیدی ایران پوشاک یکی از معتبرترین و بزرگترین مجموعه های تولید انواع محصولات تبلیغاتی می باشد. در این مجموعه تمامی محصولات تبلیغاتی شما با بهترین کیفیت تولید شده و لوگوی مخصوص شما با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، بر روی آن چاپ و یا گلدوزی می شود. جهت سفارش و خرید هر یک از این محصولات، با دفتر فروش ایران پوشاک تماس حاصل فرمایید.

تیشرت تبلیغاتی

این روزها تیشرت تبلیغاتی، به یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی تبدیل شده است. شما می توانید در مجموعه تولیدی ایران پوشاک، خرید با کمترین قیمت از درب کارخانه را تجربه کنید. ما در این مجموعه امکان تولید انواع تیشرت تبلیغاتی، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارا هستیم. شما می توانید تیشرت تبلیغاتی خود را به همراه لوگو، طرح و یا نوشته دلخواه خود سفارش دهید و انتخاب کنید که طرح شما بر روی تیشرت، چاپ و یا گلدوزی گردد. بی شک تیشرت های تبلیغاتی تولید شده توسط ایران پوشاک، باکیفیت ترین تیشرت های تبلیغاتی موجود در بازار هستند.

کلاه تبلیغاتی

اگر علاقه مند به سفارش کلاه تبلیغاتی با چاپ و یا گلدوزی لوگو خود هستید، بی شک مجموعه ایران پوشاک بهترین انتخاب برای شما می باشد. چرا که در این مجموعه انواع کلاه تبلیغاتی اعم از: کلاه زنانه، کلاه مردانه، کلاه کپ، کلاه بیسبالی و … با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه می گردد.

لباس کار

این روزها یکی از اصلی ترین دغدغه کارفرمایان، خرید لباس کار برای کارگران می باشد. چرا که لباسکار از آن دسته لباس هایی است که مدت زمان زیادی (حداقل ۸ ساعت) در طول روز بر تن افراد قرار دارد و راحتی آن، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همچنین از آنجایی که لباس کار بیشتر از سایر لباس ها شسته می شود، باید دارای جنسی مرغوب باشد تا در شستشوهای مکرر، دچار رنگ پریدگی نگردد. ما در مجموعه تولیدی ایران پوشاک، باکیفیت ترین و مرغوب ترین لباس کارها را تولید و به شما عرضه می نماییم. تمامی لباس کارهای تولید شده در این مجموعه، دارای جنسی مرغوب و دوختی عالی می باشد. شما میتوانید با خیالی آسوده، لباس کار مورد نیاز خود را از ابن مجموعه خریداری نمایید. لباس فرم، روپوش پزشکی، روپوش آشپزی و رستورانی ، کاپشن و شلوار، لباس اداری کار ، جلیقه کار و دوبنده مکانیکی از جمله لباس کارهای تولید شده در این مجموعه می باشند.

سوالات متداول

تیشرت تبلیغاتی از کجا بخرم؟

مجموعه ایران پوشاک ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین تیشرت های تبلیغاتی می باشد. در این مجموعه می توانید باکیفیت ترین تیشرت تبلیغاتی را با کمترین قیمت خریداری کنید.

قیمت کلاه تبلیغاتی چقدر است؟

قیمت کلاه تبلیغاتی با توجه به جنس، مدل و نحوه چاپ لوگو روی آن، متفاوت است. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت محصولات، با دفتر فروش ایران پوشاک تماس حاصل فرمایید.