قیمت خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی

قیمت خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی
5/5 - (4 امتیاز)

این روزها بازار خرید کلاه تبلیغاتی بسیار داغ است. چرا که خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی، این روزها به یکی از پرطرفدارترین روش های تبلیغات تبدیل شده است. علت پرطرفدارشدن این روش، قیمت مناسب، ماندگاری بالا و تاثیرگذاری بسیار آن می باشد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با سایر خصوصیات کلاه تبلیغاتی، مقاله مزایای کلاه تبلیغاتی را مطالعه نمایید.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی ایران پوشاک آشنا کنیم.

عوامل موثر بر قیمت کلاه تبلیغاتی

بی شک یکی از مهم ترین عوامل در خرید کلاه تبلیغاتی، قیمت مناسب و ارزان آن می باشد. قیمت کلاه تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به شما معرفی خواهیم نمود:

تعداد سفارش

سال هاست که قیمت سفارش تک و عمده، در بازارهای مختلف، متفاوت می باشد. ما نیز این امکان را به مشتریان خود می دهیم که با سفارش بالای ۱۰۰عدد، تخفیف بالاتری را از ما دریافت نمایند. شما می توانید با سفارشات عمده خود، مبلغ قابل توجه ای را از ما تخفیف بگیرید.

نوع چاپ کلاه تبلیغاتی

کلاه نقابدار ایران پوشاک با بیش از ۱۵ رنگ مختلف، دارای قیمت مشخصی می باشد که این کلاه به صورت خام، در سایت ایران پوشاک به فروش می رسد. حال اگر بخواهید لوگو و یا نوشته مورد نظر خود را بر روی آن چاپ نمایید، مبلغی بر روی قیمت اصلی کلاه اضافه می شود. این مبلغ نیز بسته به تعداد، نوع چاپ و طرح انتخابی شما متغیر می باشد.

نوع گلدوزی کلاه تبلیغاتی

چنانچه بخواهید لوگو و یا نوشته دلخواه خود را بر روی کلاه تبلیغاتی گلدوزی نمایید، با توجه به ابعاد طرح و تعداد رنگ های بکار رفته در گلدوزی مبلغی بر روی فاکتور شما اضافه خواهد شد. البته اگر تعداد سفارش گلدوزی کلاه تبلیغاتی شما بالا باشد، تخفیف قابل توجهی از مجموعه ایران پوشاک دریافت خواهید نمود.

جنس کلاه تبلیغاتی

از آنجایی که جنس های مختلفی مانند: کتان، جین، پلی استر، بافت و … برای کلاه تبلیغاتی وجود دارد، قیمت کلاه تبلیغاتی نیز به جنس انتخابی کلاه بستگی دارد. از این رو پیش از انتخاب طرح و رنگ کلاه، ابتدا جنس کلاه تبلیغاتی خود را انتخاب نمایید.

قیمت خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی ایران پوشاک

مجموعه تولیدی ایران پوشاک تولید کننده انواع کلاه تبلیغاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. قیمت خرید و چاپ کلاه تبلیغاتی ایران پوشاک به شرح زیر محاسبه می گردد:

در سفارشات زیر ۵۰ عدد

  • قیمت کلاه خام کتان (۹۰هزار تومان) + قیمت چاپ طرح (بسته به نوع چاپ متغیر می باشد.)
  • قیمت کلاه خام فلامنت (۸۰هزار تومان) + قیمت چاپ طرح (بسته به نوع چاپ متغیر می باشد.)
  • قیمت کلاه خام کتان (۹۰ هزار تومان) + قیمت گلدوزی طرح (بسته به تعداد رنگ و سایز طرح متغیر است)
  • قیمت کلاه خام فلامنت (۸۰ هزار تومان) + قیمت گلدوزی طرح (بسته به تعداد رنگ و سایز طرح متغیر است)

در سفارشات بالای ۲۰۰ عدد

  • قیمت کلاه خام کتان (۷۰هزار تومان) + قیمت چاپ طرح (بسته به نوع چاپ متغیر می باشد)
  • قیمت کلاه خام فلامنت (۶۰ هزار تومان) + قیمت چاپ طرح (بسته به نوع چاپ متغیر می باشد)
  • قیمت کلاه خام کتان (۷۰ هزار تومان) + قیمت گلدوزی طرح (بسته به تعداد رنگ و سایز طرح متغیر است)
  • قیمت کلاه خام فلامنت (۶۰ هزار تومان) + قیمت گلدوزی طرح (بسته به تعداد رنگ و سایز طرح متغیر است)

نمونه گلدوزی و چاپ کلاه تبلیغاتی

مشاوران مجموعه تولیدی ایران پوشاک با راهنمایی دقیق به شما کمک می کنند که مناسب ترین نوع کلاه و ارزان ترین راه چاپ و گلدوزی لوگو را انتخاب نمایید. در ادامه چند نمونه از گلدوزی و چاپ کلاه تبلیغاتی توسط ایران پوشاک را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *